Obrady komisji Rady Powiatu

 (link otworzy duże zdjęcie)

W tym tygodniu obradowały komisje Rady Powiatu we Włocławku. W poniedziałek 23 listopada 2020 roku odbyło się posiedzenie Komisji Infrastruktury i Rozwoju, podczas którego zostały przestawione informacje Zarządu Powiatu z realizacji zadań między innymi zadania pod nazwą: ,,Budowa Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego na bazie organizacyjnej ZS w Chodczu wraz z infrastrukturą’’. Odniesiono się również do projektów uchwał w sprawach dotyczących transportu publicznego i opłat za przechowywanie pojazdów usuniętych z dróg położonych na obszarze Powiatu Włocławskiego.

We wtorek 24 listopada 2020 roku obradowały cztery komisje: Komisja Administracji, Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego, Komisja Rolnictwa i Ochrony Środowiska, Komisja Edukacji, Kultury i Sportu oraz Komisja Zdrowia i Spraw Społecznych. Natomiast 25 listopada 2020 roku odbyło się posiedzenie Komisji Rewizyjnej, podczas którego ustalono zakres kontroli jednostek Powiatu Włocławskiego oraz wyznaczono zespoły kontrolne i ustalono terminy kontroli.

Szczególnie ważnym tematem podczas posiedzeń był projekt uchwały budżetowej Powiatu Włocławskiego na rok 2021. Przekazano także informacje Zarządu Powiatu o stanie mienia. Każda z komisji przyjęła plany pracy na rok 2021.

Opublikowano: 25 listopada 2020 16:15

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 268

Wszelkie prawa zastrzeżone © Starostwo Powiatowe we Włocławku

Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa wraz z dostosowaniem strony internetowej Powiatu Włocławskiego do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.