Zawodnicy Akademii Mieszanych Sztuk Walki z kolejnymi sukcesami

(link otworzy duże zdjęcie)

W minioną sobotę tj. 9.11.2019r w Siedlcach odbył się międzynarodowy turniej karate kyokushin International Polish Cup 2019, w którym wzięło udział blisko 250 zawodników z 12 krajów (Austrii, Białorusi, Francji, Grecji, Iranu, Libanu, Mauritiusa, Ukrainy, Dani, Rosji, Rumuni i Polski). Najlepszym zawodnikiem turnieju został Zeinalabedeen Salah z Libanu, najlepszy debiutant Lukianenko Sabrina z Ukrainy, najlepszy technik Alan Grabowski z Polski.

Rywalizacja toczyła się na dwóch matach i ringu, sędzią głównym zawodów był shihan Zbigniew Szkopiak 7 dan.

W rywalizację na tych zawodach włączyła się ośmioosobowa reprezentacja Akademii Mieszanych Sztuk Walki, która pod wodzą trenera Daniela Tobjasz zdobyła, aż cztery złote medale. Bezkonkurencyjni w swoich kategoriach okazali się Julia Kierzkowska, Julia Grześ, Małgorzata Dolatowska i Alan Grabowski, którzy po ciężkich pojedynkach z zawodnikami z całego świata zdobyli złote medale. Alan Grabowski został wybrany najlepszym technikiem zawodów za co otrzymał okazały puchar. Również dobrze spisali się pozostali zawodnicy, którzy tak naprawdę zbierają dopiero doświadczenie Maciej Majchrzak (7 miejsce), Filip Malesa (9 miejsce), Szymon Kulik (7 miejsce), Gabriela Dębczyńska (8 miejsce).

Wyjazd zawodników był możliwy dzięki środkom uzyskanym od Powiatu Włocławskiego w ramach projektu „Sport to zdrowie ,bądź mistrzem”.

Opublikowano: 13 listopada 2019 10:00

Kategoria: Aktualności