Koncert Muzyki Przedwojennej

 (link otworzy duże zdjęcie)

Po spektakularnym sukcesie Koncertu  Wiedeńskiego mamy przyjemność zaprosić Państwa na premierę - Koncert Muzyki Przedwojennej. Projekt w wykonaniu  niezwykłej grupy wspaniałych, polskich artystów Młodego Pokolenia za każdym razem przyjmowanych owacjami na stojąco w największych polskich salach koncertowych! To połączenie klasycznej formy i kunsztu z młodością, werwą i niespotykaną muzykalnością muzyków wykonujących to niezwykłe widowisko!

W programie znajdą się między innymi takie przeboje jak: "Miłość Ci wszystko wybaczy", "Umówiłem się z nią na dziewiątą", "Ada! To nie wypada!", "Powróćmy jak za dawnych lat", "Tango milonga", "Ostatnia niedziela" i wiele, wiele innych niezapomnianych melodii okresu międzywojennego.  Zabrzmią największe przeboje ze starych filmów i operetek oraz ogniste tanga i czardasze. Usłyszą Państwo między innymi melodie  z repertuaru Hanki Ordonównej, Eugeniusza Bodo, Toli Mankiewiczównej, Jana Kiepury i innych.

 

Zapraszamy serdecznie! 

Bilety 90 zł: Dwór Artusa w Toruniu
tel. 56 655 49 29/39, bilety@artus.torun.pl
bilety grupowe: tel. 515 985 232
online: kupbilecik.pl, biletyna.pl, artus.torun.pl

Opublikowano: 02 stycznia 2020 09:41

Kategoria: Komunikaty

Wyświetleń: 361

Wszelkie prawa zastrzeżone © Starostwo Powiatowe we Włocławku

Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa wraz z dostosowaniem strony internetowej Powiatu Włocławskiego do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.