Akcja „Przed wakacjami – co warto wiedzieć?”

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów wraz z wieloma innymi instytucjami prowadzi szeroką akcję „Przed wakacjami – co warto wiedzieć?”, w ramach której udostępniane są informację m.in. o użytecznych aplikacjach, rodzajach ubezpieczeń, bezpieczeństwie, prawach i obowiązkach kupujących a także podróżowaniu różnymi środkami transportu, zabezpieczenie pozostawianym mieszkań i domów, czy nawet ochronie danych osobowych. Cenne informacje i poradniki skierowane są tak do osób korzystających z usług turystycznych, jak i innych form wypoczynku. Osoby zainteresowane odsyłamy na stronę UOKiK : https://uokik.gov.pl/aktualnosci.php?news_id=13271.
Informujemy jednocześnie, że w ramach zadań powiatu pomoc konsumentom udzielana jest przez powiatowego rzecznika konsumentów. Szczegółowa informacja dotycząca możliwości skorzystania z pomocy rzecznika dostępna jest na stronie BIP urzędu pod adresem: http://bip.powiat.wloclawski.pl/?cid=129.

Opublikowano: 30 czerwca 2017 13:58

Kategoria: Komunikaty

Wyświetleń: 259

Wszelkie prawa zastrzeżone © Starostwo Powiatowe we Włocławku

Realizacja: IDcom-web.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa wraz z dostosowaniem strony internetowej Powiatu Włocławskiego do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.