Powiat Włocławski reprezentowany w plebiscycie Mistrzowie Agro

 (link otworzy duże zdjęcie)

Zakończył się powiatowy etap plebiscytu MISTRZOWIE AGRO. To największy w Polsce plebiscyt, którego Organizatorami są ogólnopolski serwis i magazyn dla rolników ,,Strefa Agro” oraz dzienniki regionalne Polska Press ukazujące się w każdym województwie. Co roku przyznawane są prestiżowe nagrody w kategoriach Rolnik Roku, Sołtys Roku i Koło Gospodyń Wiejskich Roku. W każdej z tych kategorii mamy swoich reprezentantów.

W kategorii Rolnik Roku powiat włocławski reprezentuje Pan Patryk Jankowski z sołectwa Chojny (gm. Lubień Kujawski).

W kategorii Kół Gospodyń Wiejskich powiat włocławski reprezentowany jest przez KGW Świątkowice (gm. Baruchowo).

W kategorii Sołtys Roku pierwsze miejsce zajęli: Pan Tomasz Krzyżanowski z sołectwa Kulin (gm. Fabianki) oraz Pan Sebastian Szpryngiel z sołectwa Grodno (gm. Baruchowo) uzyskując taką samą liczbę głosów i to oni powalczą o tytuł Sołtysa Roku w województwie kujawsko-pomorskim.

Laureaci awansowali do wojewódzkiego finału zachowując zdobyte dotychczas głosy. Teraz powalczą o główne tytuły Sołtys Roku, Rolnik Roku i Koło Gospodyń Wiejskich Roku, nagrody finansowe i awans do ogólnopolskiego finału akcji.

Prosimy mieszkańców całego powiatu włocławskiego o wsparcie Naszych reprezentantów w plebiscycie. Głosowanie potrwa do 17 listopada br. do godz. 21:30. Swój głos można oddać wysyłając sms o treści:

  1. BDR.171 na numer 72355 – Patryk Jankowski
  2. BDK.483 na numer 72355 – KGW Świątkowice
  3. BDS.630 na numer 72355 – Tomasz Krzyżanowski
  4. BDS.625 na numer 72355 – Sebastian Szpryngiel

Opublikowano: 10 listopada 2020 14:02

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 537

Wszelkie prawa zastrzeżone © Starostwo Powiatowe we Włocławku

Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa wraz z dostosowaniem strony internetowej Powiatu Włocławskiego do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.