Nowy sprzęt w SPZPS we Włocławku

 (link otworzy duże zdjęcie)

W minionym tygodniu starosta włocławski - Roman Gołębiewski wspólnie z dyrektorem SPZPS Sławomirem Paździerskim mieli okazję obejrzeć nowy sprzęt - aparat ultrasonograficzny zakupiony na potrzeby Samodzielnego Publicznego Zespołu Przychodni Specjalistycznych we Włocławku, którego zakup został dofinansowany z dotacji otrzymanej z rezerwy Prezesa Rady Ministrów w kwocie 300.000,00 zł.
Obecnie w placówce trwa również remont pomieszczeń z dostosowaniem do pracowni radiologicznej oraz instalowanie 2 aparatów do diagnostyki obrazowej. Powiat Włocławski na ten cel przekazał dotacje w wysokości 2.000.000,00 zł. Wkrótce nowy sprzęt będzie służył mieszkańcom naszego powiatu i regionu.

Opublikowano: 04 listopada 2020 08:26

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 418

Wszelkie prawa zastrzeżone © Starostwo Powiatowe we Włocławku

Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa wraz z dostosowaniem strony internetowej Powiatu Włocławskiego do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.