Inauguracja projektu pn. "Nowe kwalifikacje i dodatkowe uprawnienia motorem rozwoju mieszkańców regionu"

 (link otworzy duże zdjęcie)

Dziś w Starostwie Powiatowym we Włocławku odbyło się spotkanie inaugurujące projekt pn. "Nowe kwalifikacje i dodatkowe uprawnienia motorem rozwoju mieszkańców regionu", którego liderem jest Powiat Włocławski. Projekt jest realizowany w ramach RPO Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 wspólnie z partnerami: Syntea S.A. oraz Powiat Rypiński.
Budżet projektu kształtuje się w wysokości 17.439.136,00 zł.
W ogłoszonym przez Urząd Marszałkowski konkursie nasz projekt realizowany wspólnie z Powiatem Rypińskim zdobył 1 miejsce.
Celem projektu jest podniesienie umiejętności i kwalifikacji zawodowych dorosłych mieszkańców powiatu włocławskiego. O możliwości odbycia przez mieszkańców powiatu bezpłatnych bardzo ciekawych i podnoszących kwalifikacje szkoleń będziemy informować wkrótce.

Podczas tego spotkania pan Roman Gołębiewski - starosta włocławski miał przyjemność odebrać z rąk pana Piotra Fałka prezesa zarządu Syntea S.A. akt powołania na członka Sektorowej Rady ds. Kompetencji Nowoczesnych Usług Biznesowych działającej przy Ministerstwie Rozwoju.

Opublikowano: 22 października 2020 15:48

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 564

Wszelkie prawa zastrzeżone © Starostwo Powiatowe we Włocławku

Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa wraz z dostosowaniem strony internetowej Powiatu Włocławskiego do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.