Komunikat Starosty Włocławskiego

 (link otworzy duże zdjęcie)

KOMUNIKAT
STAROSTY WŁOCŁAWSKIEGO

w sprawie ograniczeń w funkcjonowaniu Starostwa Powiatowego we Włocławsku, w związku z objęciem powiatu włocławskiego strefą czerwoną.

Mając na względzie bezpieczeństwo Państwa oraz pracowników Starostwa Powiatowego we Włocławku, aby uniknąć rozprzestrzeniana się wirusa SARS-Cov-2 wprowadzamy ograniczenia w funkcjonowaniu urzędu, które dotyczą przebywania
w pomieszczeniach, kontaktu z pracownikami, a także kontaktu pomiędzy interesantami.
Do budynków będzie mogła wejść ograniczona liczba interesantów. Nadal będzie możliwość wypełnienia i złożenia dokumentów w Punktach Obsługi Interesanta oraz skorzystania z kasy. Odbiór dokumentów będzie odbywał się po uzgodnieniu z pracownikiem.
W budynku Starostwa Powiatowego we Włocławku przy ulicy Stodólnej 68, w którym mieszczą się Wydziały: Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami, Rolnictwa i Ochrony Środowiska, Referat Administracji Architektoniczno-Budowlanej oraz jednostki: Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności interesanci będą przyjmowani
na parterze, gdzie uzyskają dalsze informacje od pracownika.
Natomiast w budynku Starostwa Powiatowego przy ul. Cyganka 28 obsługa interesantów Wydziału Komunikacji odbywać się będzie odrębnym wejściem (brama od ul. Cyganka). Interesanci będą oczekiwali na zewnątrz i po wstępnej weryfikacji dokumentów, pracownicy będą zapraszali pojedynczo interesantów do budynku.
Zachęcam do kontaktu telefonicznego oraz elektronicznego, jeśli sprawa nie wymaga wizyty w urzędzie.
Przypominam, że przychodząc do urzędu, należy mieć zasłonięte usta i nos.


Starosta

Roman Gołębiewski

Opublikowano: 16 października 2020 14:01

Kategoria: Aktualności

Załączniki:

Wykaz telefonów [126.5 KB]

Wyświetleń: 759

Wszelkie prawa zastrzeżone © Starostwo Powiatowe we Włocławku

Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa wraz z dostosowaniem strony internetowej Powiatu Włocławskiego do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.