Inwestycje drogowe realizowane przez samorząd województwa w powiecie włocławskim

 (link otworzy duże zdjęcie)

Dziś starosta włocawski - Roman Gołębiewski z członkiem zarządu powiatu - Grzegorzem Śledzińskim uczestniczyli w spotkaniu w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu. Przedstawiciele samorządu województwa Kujawsko-Pomorskiego podpisali umowy na inwestycje drogowe realizowane na terenie naszego powiatu. Pierwszą z nich jest zadnie pn. „Ograniczenie emisji spalin poprzez budowę ścieżki rowerowo-pieszej przy drodze wojewódzkiej nr 269 od Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego w Chodczu do istniejącego odcinka w granicach administracyjnych Miasta Chodecz”. Natomiast druga to „Odnowa drogi wojewódzkiej nr 269 Szczerkowo – Izbica – Kowal odc. Chotel – Błenna".
Ponadto przedstawione zostay władzom województwa oczekiwania i potrzeby mieszkańców naszego powiatu w zakresie przebiegu inwestycji na drogach wojewódzkich.

Opublikowano: 31 sierpnia 2020 12:33

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 311

Wszelkie prawa zastrzeżone © Starostwo Powiatowe we Włocławku

Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa wraz z dostosowaniem strony internetowej Powiatu Włocławskiego do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.