Odbiór prac budowlanych Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego

 (link otworzy duże zdjęcie)

16 czerwca 2020 roku odbył się odbiór prac budowlanych związanych z zakończeniem zadania inwestycyjnego pn. "Budowa Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego na bazie organizacyjnej Zespołu Szkół w Chodczu wraz z infrastrukturą".
Obecnie przygotowywana jest dokumentacja związana z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie obiektu oraz prace związane z wyposażeniem obiektu.
W nowym budynku szkoły będą zlokalizowane nowoczesne warsztaty do nauki zawodu. Całkowita wartość zadania wynosi 15,5 mln złotych z czego wartość dofinansowania z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 to ponad 10,5 mln. złotych. 

Opublikowano: 17 czerwca 2020 11:58

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 29280

Wszelkie prawa zastrzeżone © Starostwo Powiatowe we Włocławku

Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa wraz z dostosowaniem strony internetowej Powiatu Włocławskiego do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.