Spotkanie z minister Anną Gembicką

 (link otworzy duże zdjęcie)

Z rąk pani minister Anny Gembickiej starosta włocławski – Roman Gołębiewski odebrał symboliczny voucher na dofinansowanie zadania „Rozbudowa drogi powiatowej nr 2931C Izbica Kujawska – Boniewo – Borzymie – odcinek Boniewo – Lubomin – dł odcinka 3,9 km” w wysokości 4.965.375,00 zł z Funduszu Dróg Samorządowych. Tak jak wcześniej informowaliśmy, umowa z wykonawcą: Włocławskim Przedsiębiorstwem Robót Drogowych Sp. z o. o. z Nowej Wsi została podpisana jeszcze w marcu. Prace na tej inwestycji są już prowadzone.

Podczas rozmowy z panią minister poruszono wiele spraw dotyczących funkcjonowania Naszego samorządu, przede wszystkim temat budowy Powiatowego Centrum Zdrowia. Jest to inwestycja o strategicznym znaczeniu dla mieszkańców Naszego powiatu i całego regionu, którą w najbliższych latach chcemy realizować.
W rozmowach uczestniczyła również pani Magdalena Nowak - Dyrektor Biura Poselskiego.

Opublikowano: 19 maja 2020 11:58

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 31839

Wszelkie prawa zastrzeżone © Starostwo Powiatowe we Włocławku

Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa wraz z dostosowaniem strony internetowej Powiatu Włocławskiego do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.