Informacja dot. funkcjonowania urzędu Starostwa Powiatowego we Włocławku oraz jednostek organizacyjnych

 (link otworzy duże zdjęcie)

Informacja Starosty Włocławskiego pana Romana Gołębiewskiego o funkcjonowaniu Starostwa Powiatowego we Włocławku i jednostek organizacyjnych Powiatu Włocławskiego w związku zagrożeniem epidemicznym wywołanym zakażeniami wirusem SARS-CoV-2  

 

Informuję, że Starostwo Powiatowe we Włocławku, Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku i pozostałe jednostki organizacyjne powiatu obsługujące interesantów cały czas funkcjonują i realizują swoje zadania.

Wprowadzamy natomiast ograniczenia, które dotyczą przebywania w pomieszczeniach urzędów i kontaktu z pracownikami, a także kontaktu pomiędzy interesantami.

Interesanci Wydziału Komunikacji obsługiwani są odrębnych wejściem (brama od ul. Cyganka). Po wejściu oczekują na informację od pracownika, który udziela wszelkich wyjaśnień.

W pozostałych wydziałach zlokalizowanych w budynku przy ul. Cyganka 28 obsługa wykonywana jest poza pomieszczeniami zajmowanymi przez pracowników, na korytarzach, przy ograniczonej liczbie osób.

Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami (ul. Św. Antoniego 49) przyjmuje dokumentację i wnioski a następnie pracownicy umawiają się telefonicznie na ich odbiór lub sposób dalszego załatwienia sprawy.

Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku także przyjmuje wnioski interesantów, którzy mają możliwość pozostawienia wypełnionej dokumentacji (wniosku, formularza) do pojemnika na dokumenty znajdującego się w głównym wejściu do budynku PUP.

Zapewniona jest ciągłość funkcjonowania większości przychodni specjalistycznych Samodzielnego Publicznego Zespołu Przychodni Specjalistycznych we Włocławku. Jednakże zrozumiałym jest odwoływanie przez pacjentów wcześniej umówionych wizyt.

Zdaję sobie sprawę z powagi sytuacji. Pomimo wszelkich trudności staramy się zapewnić ciągłość funkcjonowania naszych instytucji, tak aby rozwiązywać i załatwiać sprawy mieszkańców.

Podtrzymuję wcześniejsze prośby o ograniczenie kontaktów z urzędem i jednostkami organizacyjnymi do niezbędnego minimum oraz załatwianie spraw pilnych telefonicznie, elektronicznie, poprzez pocztę i postępowanie zgodnie z informacjami zawartymi w moim apelu z dnia 14 marca 2020 r. który dostępny jest na naszej stronie internetowej pod adresem: http://wloclawski.pl/wiadomosci/1/wiadomosc/169939/apel_starosty_wloclawskiego

 

Opublikowano: 16 marca 2020 12:04

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 47835

Wszelkie prawa zastrzeżone © Starostwo Powiatowe we Włocławku

Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa wraz z dostosowaniem strony internetowej Powiatu Włocławskiego do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.