Umowa na dotację dla SPZPS podpisana

 (link otworzy duże zdjęcie)

Dnia 7 lutego 2020 r. została podpisana umowa na przekazanie dotacji pomiędzy Powiatem Włocławski reprezentowanym przez starostę włocławskiego – Romana Gołębiewskiego i wicestarostę – Jana Ambrożewicza, a Samodzielnym Publicznym Zespołem Przychodni Specjalistycznych we Włocławku reprezentowanym przez dyrektora – Sławomira Paździerskiego.

Dotacja została udzielona na dofinansowanie zakupu aparatów do diagnostyki obrazowej wraz z modernizacją i dostosowaniem pomieszczeń do pracowni radiologicznej w kwocie 1.700.000,00 zł.

Powyższa umowa jest efektem decyzji podjętej na ostatniej sesji Rady Powiatu we Włocławku w sprawie zwiększenia kwoty dotacji dla zespołu przychodni specjalistycznych. Sprzęt specjalistyczny ma pojawić się jeszcze w tym roku w przychodniach.

Opublikowano: 07 lutego 2020 10:19

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 1589

Wszelkie prawa zastrzeżone © Starostwo Powiatowe we Włocławku

Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa wraz z dostosowaniem strony internetowej Powiatu Włocławskiego do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.