Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Choceniu świętował jubileusz 10 - lecia istnienia obiektu hali sportowej.

 (link otworzy duże zdjęcie)

W sobotę 18 stycznia 2020 r. Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Choceniu świętował jubileusz 10 - lecia istnienia obiektu hali sportowej. Na zaproszenie kierownika GOSiR w Choceniu Pana Radosława Chełminiaka oraz Wójta Gminy Choceń pana Romana Nowakowskiego na jubileuszowej uroczystości pojawili się samorządowcy: członek Zarządu Województwa Kujawsko - Pomorskiego Pani Aneta Jędrzejewska, wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Włocławskiego Pani Anna Kozłowska wraz z radnym Dawidem Dalmannem , reprezentujący Starostę Włocławskiego Pan Mariusz Kieszkowski Naczelnik Wydziału Rolnictwa i Ochrony Środowiska oraz przewodniczący Rady Gminy Boniewo Pan Adam Ciesielski, sponsorzy, ale przede wszystkim zawodnicy, którzy trenują w klubach jak również ich trenerzy, rodziny oraz mieszkańcy.

Hala sportowa w Choceniu oddana została do użytku w lutym 2010 roku a wybudowana została kosztem ponad 5 mln złotych z czego 23% dołożył Zarząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego a 8% Totalizator Sportowy i była to pierwsza pełnowymiarowa hala w powiecie włocławskim.

Wydarzenie jubileuszowe uświetniły mecze I ligowych drużyn piłki ręcznej Orlen Wisły Płock i Anilany Łódź oraz chłopców GTS Unii Choceń i AZS Włocławek.

 

Opublikowano: 21 stycznia 2020 10:57

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 2465

Wszelkie prawa zastrzeżone © Starostwo Powiatowe we Włocławku

Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa wraz z dostosowaniem strony internetowej Powiatu Włocławskiego do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.