Udział uczniów z Marysina w kolejnym projekcie Erasmus+

 (link otworzy duże zdjęcie)

Uczniowie z Marysina ponownie mieli możliwość wzięcia udziału w projekcie z Erasmus+. Tym razem 9 osób z naszej szkoły wyjechało w dniach 20 – 29 lipca 2019 r. do Poronina. Projekt odbywał się pod nazwą „Open To Europe – Change The World” i udział w nim wzięło 40 uczestników z Polski, Litwy, Chorwacji i Grecji. Głównym celem programu była promocja Erasmusa i wartości Unii Europejskiej wśród młodych ludzi poprzez stworzenie krótkich filmików.

Podczas projektu odbywały się liczne warsztaty, które poruszały zagadnienia ważne obecnie dla Europy i Unii Europejskiej np. kryzys migracyjny czy wybory do europarlamentu. Uczestnicy brali udział w atrakcjach tj. wycieczce do Zakopanego, wędrówce na Morskie Oko lub kąpieli w basenach termalnych.

Projekt „Open To Europe – Change The World” zwiększył świadomość o problemach dręczących Europę i UE oraz pozwolił na podszkolenie swojego języka angielskiego.

Opublikowano: 08 sierpnia 2019 08:33

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 2044

Wszelkie prawa zastrzeżone © Starostwo Powiatowe we Włocławku

Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa wraz z dostosowaniem strony internetowej Powiatu Włocławskiego do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.