Święto Powiatu Włocławskiego

 (link otworzy duże zdjęcie)

W sobotę 6 lipca br. na lotnisku Aeroklubu Włocławskiego w Kruszynie, odbyła się pierwsza edycja Święta Powiatu Włocławskiego. Uroczystość przewidywała atrakcje dla wszystkich zainteresowanych, w tym również dla najmłodszych, miasteczko zabaw oraz 30 – metrowa karuzela Extreme Booster. Imprezami towarzyszącymi było Święto Policji oraz Festiwal Smaku. Odbyły się pokazy policyjne oraz konkurs na najlepszy smalec kujawski.

Podczas uroczystości gminy z terenu powiatu wystawiły swoje reprezentacje do uczestnictwa w konkursie na najlepszy smalec. Łącznie udział w konkursie wzięło 25 drużyn, które w podziękowaniu otrzymały nagrody.

Największą gwiazdą tegorocznego Święta Powiatu Włocławskiego 2019 w Kruszynie był zespół braci Golców – Golec uOrkiestra. Ponadto tego wieczoru zagrały zespoły: Akcent, Selfie, Contra.

Uroczystość dofinansowano z budżetu Województwa Kujawsko – Pomorskiego.

Opublikowano: 08 lipca 2019 09:58

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Święto Powiatu Włocławskiego część 2.

Wyświetleń: 10732

Wszelkie prawa zastrzeżone © Starostwo Powiatowe we Włocławku

Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa wraz z dostosowaniem strony internetowej Powiatu Włocławskiego do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.