Powiatowe Obchody Dnia Strażaka w Choceniu

 (link otworzy duże zdjęcie)

Tegoroczne Powiatowe Obchody Dnia Strażaka odbyły się w Gminie Choceń. Tradycyjnie, w uroczystości organizowanej na terenie Powiatu Włocławskiego, udział biorą druhowie, druhenki, osoby wspierające działalność OSP oraz przedstawiciele władz.  

Uroczystość rozpoczęła się od zbiórki pocztów sztandarowych oraz delegacji OSP przy Szkole Podstawowej w Choceniu. Następnie zebrani goście wzięli udział w Mszy Św., która odbyła się w Kościele pw. Św. Idziego w Choceniu. Uroczysty apel był również okazją do wręczenia odznaczeń i wyróżnień oraz wystąpień zaproszonych gości podczas, których padły słowa uznania i pochwały, podkreślające istotę pracy strażaków.

Starosta Włocławski – Roman Gołębiewski w swojej wypowiedzi skierował słowa wsparcia, wyrazy podziwu oraz podziękowania za trud włożony w codzienne zaangażowanie strażaków na rzecz mieszkańców Powiatu Włocławskiego.

Współorganizatorami tego wydarzenia byli: Zarząd Powiatowy Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP we Włocławku, Urząd Gminy Choceń oraz Starostwo Powiatowe we Włocławku.

Opublikowano: 13 maja 2019 14:43

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 40734

Wszelkie prawa zastrzeżone © Starostwo Powiatowe we Włocławku

Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa wraz z dostosowaniem strony internetowej Powiatu Włocławskiego do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.