Finał Olimpiady Wiedzy o Laureatach Pokojowej Nagrody Nobla

 (link otworzy duże zdjęcie)

W dniach 1 i 2 marca 2019 r. uczennica klasy IV Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych w Zespole Szkół im. Wł. Reymonta Joanna Rychlewska brała udział w etapie centralnym Olimpiady Wiedzy o Laureatach Pokojowej Nagrody Nobla, który odbył się na Uniwersytecie Gdańskim. Wcześniej pomyślnie przeszła eliminacje szkolne oraz okręgowe, które odbywały się w Warszawie. Uczennica musiała wykazać się znajomością historii oraz wiedzy o społeczeństwie, a także zagadnień dotyczących laureatów Pokojowej Nagrody Nobla.

W etapie centralnym Joannie nie udało się stanąć na podium, ale sam fakt uczestnictwa w finale ogólnopolskiej Olimpiady, to już duży sukces. Gratulujemy!

Joanna miała również okazję spotkać się z byłym Prezydentem RP i Laureatem Pokojowej Nagrody Nobla – Lechem Wałęsą. Pan Prezydent Wałęsa wygłosił krótkie przemówienie, a następnie odpowiadał na pytania młodzieży. Nie obyło się bez pamiątkowych zdjęć.

Treść i zdjęcia nadesłane

Opublikowano: 11 marca 2019 10:02

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 494

Wszelkie prawa zastrzeżone © Starostwo Powiatowe we Włocławku

Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa wraz z dostosowaniem strony internetowej Powiatu Włocławskiego do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.