Uroczystość nadania im. Jana Pawła II LO dla Dorosłych oraz Szkole Policealnej w ZS w Kowalu

 (link otworzy duże zdjęcie)

W dniu 27 października br. odbyła się wyjątkowa uroczystość nadania imienia św. Jana Pawła II Liceum Ogólnokształcącemu dla Dorosłych oraz Szkole Policealnej w Zespole Szkół w Kowalu. Ceremonia rozpoczęła się Mszą Świętą w Kościele Parafialnym p.w. św. Urszuli w Kowalu.

Oficjalną część uroczystości rozpoczęła dyrektor Zespołu Szkół w Kowalu – Sylwia Jasińska, która przywitała zebranych gości i w swoim przemówieniu przybliżyła krótką historię szkoły.

Biskup Pomocniczy Diecezji Włocławskiej Stanisław Gembicki poświęcił nowy sztandar szkoły. Natomiast uczniowie złożyli ślubowanie. Nie zabrakło również życzeń i wystąpień gości kierowanych do dyrekcji szkoły, grona pedagogicznego oraz młodzieży szkolnej.

Opublikowano: 29 października 2018 14:40

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 666

Wszelkie prawa zastrzeżone © Starostwo Powiatowe we Włocławku

Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa wraz z dostosowaniem strony internetowej Powiatu Włocławskiego do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.