XVI Powiatowy Rajd Rowerowy „Rowerem po Europie”

 (link otworzy duże zdjęcie)

Za nami już XVI edycja Powiatowego Rajdu Rowerowego „Rowerem po Europie”, który tradycyjnie od lat odbywa się w Gołaszewie w gminie Kowal. W tegorocznym rajdzie udział wzięło ok. 200 uczniów ze szkół na terenie powiatu włocławskiego.

Grupy rowerowe dojeżdżały do miejsca zbiórki zgodnie z przepisami ruchu drogowego pod nadzorem opiekunów. Program rajdu który odbywał się w Ośrodku Agrofarmy - Gołaszewo przewidywał turnieje sportowo-rekreacyjne, gry i zabawy oraz konkursy wiedzy, plastyczne, w tym quizy geograficzne, wiedzy z zakresu bezpieczeństwa oraz pierwszej pomocy. Wiele osób uczestniczyło w konkursach plastycznych i sportowych, którym towarzyszyła  znakomita rywalizacja. Zwycięzcy zostali nagrodzeni, a pozostali otrzymali pamiątkowe gadżety.

Opublikowano: 09 października 2018 15:07

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 642

Wszelkie prawa zastrzeżone © Starostwo Powiatowe we Włocławku

Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa wraz z dostosowaniem strony internetowej Powiatu Włocławskiego do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.