Sukcesy młodych mieszkańców powiatu

 (link otworzy duże zdjęcie)

Cymerman i Kuczmaja jadą na Mistrzostwa Świata w Kickboxingu.

Zawodnicy Akademii Mieszanych Sztuk Walki z Wilkowic Amelia Cymerman i Jan Kuczmaja zostali powołani do Kadry Polski w Kickboxingu. Podopieczni trenera Daniela Tobjasza w tym roku zajmowali czołowe lokaty podczas Mistrzostw Polski i Pucharów Polski w Kickboxingu co zaowocowało powołaniami do Kadry. Już w dniach 15-17.06 w Bałtowie podczas Pucharu Polski będą mieli okazję potwierdzić swoją dyspozycję. Na ten Puchar jadą także Justyna Cymerman i Oliwia Sikorska, które również są członkiniami Kadry Polski.

W zeszłym roku Amelia, Oliwia i Marta reprezentowały Polskę podczas Mistrzostw Europy w Macedonii.

Tegoroczne zgrupowanie Kadry w ramach przygotowań do Mistrzostw Świata w Kickboxingu Włochy 2018 odbędzie się w Lubawie w dniach 9-11. 06. Trzymamy kciuki za Naszych kadrowiczów.

Daniel Tobjasz
AMSW Wilkowice

Opublikowano: 14 czerwca 2018 09:36

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 610

Wszelkie prawa zastrzeżone © Starostwo Powiatowe we Włocławku

Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa wraz z dostosowaniem strony internetowej Powiatu Włocławskiego do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.