Informacja z posiedzenia Komisji Rolnictwa

 (link otworzy duże zdjęcie)

Komisja Rolnictwa w dniu 12 czerwca 2018 r.  odbyła swoje posiedzenie, podczas którego, po przyjęciu organizacyjnych i porządkowych punktów, rozpatrzyła i przyjęła:

a) Informację w zakresie gospodarki łowieckiej prowadzonej przez koła łowieckie Polskiego Związku Łowieckiego na terenie powiatu włocławskiego – wg danych za lata 213/2018.

b) Informację o wykorzystaniu przez Gminne Spółki Wodne z terenu Powiatu Włocławskiego z dotacji  podmiotowych  z różnych źródeł na realizację prac konserwacyjnych, napraw urządzeń i obiektów melioracyjnych za rok 2017.

c) Informację Starosty Włocławskiego o realizacji zadań związanych z ochroną gruntów rolnych i leśnych a także klasyfikacją gruntów w 2017 r.

Przebieg dyskusji mający miejsce na posiedzeniu komisji będzie zawierał protokół z obrad, zamieszczony, po przyjęciu przez komisję, na stronie http://bip.powiat.wloclawski.pl/ w katalogu Akty publicznoprawne, protokoły z posiedzeń komisji rady. 

Opublikowano: 12 czerwca 2018 15:17

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 323

Wszelkie prawa zastrzeżone © Starostwo Powiatowe we Włocławku

Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa wraz z dostosowaniem strony internetowej Powiatu Włocławskiego do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.