XV Powiatowy Rajd Rowerowy „Rowerem po Europie”

 (link otworzy duże zdjęcie)

XV Powiatowy Rajd Rowerowy „Rowerem po Europie” do Gołaszewa w gminie Kowal odbył się 21 września 2017 roku. W rajdzie uczestniczyli uczniowie szkół podstawowych z klas gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych/ponadpodstawowych Powiatu Włocławskiego.

Grupy rowerowe dojeżdżały do miejsca zbiórki zgodnie z przepisami ruchu drogowego pod nadzorem opiekunów. W programie rajdu który odbywał się w Ośrodku Agrofarmy Gołaszewo odbył się  turniej sportowo-rekreacyjny, gry i zabawy, konkursy wiedzy o Unii Europejskiej, Powiecie Włocławskim, plastyczne, quizy geograficzne, wiedzy z zakresu bezpieczeństwa ora z pierwszej pomocy itp. Zwycięzcy zostali nagrodzeni, a pozostali otrzymali pamiątkowe gadżety.

Odbyła się również pogadanka na temat podstawowych zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz prezentacja kampanii społecznościowej „Kręci mnie bezpieczeństwo”.

Opublikowano: 21 września 2017 13:56

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 798

Wszelkie prawa zastrzeżone © Starostwo Powiatowe we Włocławku

Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa wraz z dostosowaniem strony internetowej Powiatu Włocławskiego do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.