Poszukiwany wykonawca prac remontowych

 (link otworzy duże zdjęcie)

Starostwo Powiatowe we Włocławku poszukuje firmy, która zajmie się realizacją zadania: „Wykonanie robót budowlano remontowych w budynku szkoły - Zespołu Szkół w Lubrańcu.

Realizacja zadania polegać ma miedzy innymi ma na wykonaniu robót budowlanych związanych z remontem korytarzy i pomieszczeń w budynku szkoły- Zespołu Szkół w Lubrańcu. Realizacja zadania obejmuje: remont korytarzy szkolnych na parterze i piętrze, remont klatek schodowych, remont pomieszczeń szkolnych oznaczonych oraz wymianę drzwi wewnętrznych w pomieszczeniach.

Wykonawcy zainteresowani realizacją w/w zadania mogą składać swoje oferty wraz z kompletem dokumentów do środy 19 lipca br. do godz. 10.00 w Starostwie Powiatowym we Włocławku.

Więcej informacji o przetargu w Biuletynie Informacji Publicznej (kliknij tutaj)

Opublikowano: 12 lipca 2017 07:47

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 474

Wszelkie prawa zastrzeżone © Starostwo Powiatowe we Włocławku

Realizacja: IDcom-web.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa wraz z dostosowaniem strony internetowej Powiatu Włocławskiego do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.