Święto Policji

 (link otworzy duże zdjęcie)

Uroczystą mszą św. odprawioną w bazylice katedralnej rozpoczęto obchody Święta Policji we Włocławku. Następnie oficjalne spotkanie odbyło w Urzędzie Miasta.

Podczas uroczystości w Urzędzie Miasta kilkudziesięciu policjantów z Komendy Miejskiej Policji we Włocławku odebrało decyzje o mianowaniu na wyższy stopień służbowy.

W obchodach wziął udział starosta włocławski Pan Kazimierz Kaca

Oprócz policjantów i ich rodzin, w obchodach świta Policji uczestniczyli również m.in. kierownictwo KMP, przedstawiciele parlamentu, samorządu Włocławka, powiatu i okolicznych gmin oraz szefowie różnych formacji i instytucji współpracujących z mundurowymi.

W strukturze Komendy Miejskiej Policji we Włocławku pracuje 396 policjantów, w tym 38 oficerów, 139 aspirantów, 161 podoficerów, 58 szeregowych policjantów oraz 86 pracowników cywilnych.

Opublikowano: 11 lipca 2017 07:53

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 548

Wszelkie prawa zastrzeżone © Starostwo Powiatowe we Włocławku

Realizacja: IDcom-web.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa wraz z dostosowaniem strony internetowej Powiatu Włocławskiego do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.