Fabryka firm – zostań swoim szefem

 (link otworzy duże zdjęcie)

Mieszkańców powiatu włocławskiego zainteresowanych wsparciem z funduszy europejskich na założenie własnej działalności gospodarczej, zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 31 maja 2017 r. Początek o godz. 10:00 w sali konferencyjnej Regionalnego Inkubatora Przedsiębiorczości KPFP we Włocławku, ul. Toruńska 30.

Rozpoczynają się nabory do nowych projektów, w ramach których można uzyskać wsparcie na założenie własnej firmy. Projekty oferują dotację oraz dodatkowe wsparcie pomostowe i szkolenia dla niepracujących osób 30+. Na spotkaniu kompleksowo omówione zostaną wszystkie dostępne na założenie działalności formy wsparcia. Kto może skorzystać z dotacji a kto z pożyczki. Jakie warunki trzeba spełnić i jakie przygotować dokumenty. Każdy będzie się mógł dowiedzieć na co można przeznaczyć środki jak je rozliczyć. W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele firm, które udzielać będą wsparcia w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego, działania 8.3 Wsparcie przedsiębiorczości i samozatrudnienia w regionie, Powiatowego Urzędu Pracy oraz Kujawsko-Pomorskiego Funduszu Pożyczkowego.

Przewidywane są również konsultacje indywidualne. Będzie możliwość przedyskutowania pomysłu z realizatorami projektów. Więcej informacji o spotkaniu oraz program dostępne są tutaj.

Zainteresowanych prosimy o zgłoszenie chęci udziału w spotkaniu za pomocą formularza rekrutacyjnego dostępnego pod powyższym linkiem lub pod numerami telefonów 54 235 67 21, 797 304 126.

Opublikowano: 18 maja 2017 10:37

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 460

Wszelkie prawa zastrzeżone © Starostwo Powiatowe we Włocławku

Realizacja: IDcom-web.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa wraz z dostosowaniem strony internetowej Powiatu Włocławskiego do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.