Starosta spotkał się z przedsiębiorcami z strefy inwestycyjnej Lubienia Kujawskiego

 (link otworzy duże zdjęcie)

W dniu 17 maja 2017 r. odbyło się spotkanie z inwestorami i przedstawicielami gminy Lubień Kujawski ze Starostą Powiatu Włocławskiego, Panem Kazimierzem Kacą, oraz członkami Zarządu Powiatu. Głównym tematem spotkania było omówienie funkcjonowania strefy inwestycyjnej na terenie gminy Lubień Kujawski.

Dzisiejsze spotkanie było kolejnym spotkaniem z inwestorami i  przedstawicielami gmin mających na celu skoordynowanie działań w sprawach rozwoju stref inwestycyjnych znajdujących się na terenie powiatu włocławskiego.

W trakcie spotkania poruszonych zostało wiele kluczowych kwestii, które mają przyczynić się do rozwoju gmin i powiatu oraz powstawaniu nowych miejsc pracy na terenie powiatu włocławskiego.

Opublikowano: 17 maja 2017 15:14

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 812

Wszelkie prawa zastrzeżone © Starostwo Powiatowe we Włocławku

Realizacja: IDcom-web.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa wraz z dostosowaniem strony internetowej Powiatu Włocławskiego do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.