Fabianki i okolice. Materiały do dziejów

 (link otworzy duże zdjęcie)

Szanowni Mieszkańcy!

W ubiegłym roku ukazała się książka Jana Bielickiego pt. „FABIANKI I OKOLICE. MATERIAŁY DO DZIEJÓW”.
Jest to pierwsze w historii opracowanie dotyczące wsi Fabianki i gminy Fabianki, które bez wątpienia służyć będzie wielu pokoleniom jako cenne źródło informacji o naszym regionie i lokalnej historii.

Pan Jan jest byłym mieszkańcem gminy Fabianki, człowiekiem z ogromną pasją i wrażliwością. Wieloletnia praca, którą wykonał przy tworzeniu dzieła zasługuje na najwyższe uznanie. Jego książka cieszy się ogromną popularnością, a sam autor zyskał miano zasłużonego dla regionu. O sukcesie jaki odniósł świadczą artykuły w lokalnej prasie i na stronach internetowych oraz szereg spotkań promocyjnych z Autorem  w szkołach, bibliotekach, które gromadzą liczne grono słuchaczy  i czytelników.

Pan Jan Bielicki wydał książkę w twardej oprawie, liczące ponad 1000 stron, bogate w unikatowe zdjęcia i opisy nieznanych dotąd wydarzeń.

Starostwo Powiatowe we Włocławku zachęca wszystkich tych, którzy jeszcze nie posiadają tego cennego dzieła do zakupu książki i poznania historii „małej Ojczyzny”.

Książkę można nabyć bezpośrednio u Autora po wcześniejszym kontakcie:

tel. 600 948 908 lub e-mail bielinek49@op.pl

 

Starosta Włocławski składa serdeczne podziękowania i gratulacje dla Autora książki za wytrwałość, pracowitość i wiedzę. To dzieło o wielkiej wartości historycznej - bezcenne dla przyszłych pokoleń.

Opublikowano: 19 kwietnia 2017 08:20

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 517

Wszelkie prawa zastrzeżone © Starostwo Powiatowe we Włocławku

Realizacja: IDcom-web.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa wraz z dostosowaniem strony internetowej Powiatu Włocławskiego do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.